آیا برایتان پیش‌آمده است که لباس بچه‌گانه زیبایی را از طریق اینترنت و شبکه‌های اجتماعی انتخاب و پسند کرده باشید؛ اما به خاطر تردید در درست بودن سایز این لباس از خرید آن منصرف شده باشید؟ حتی ممکن است لباس را خریده، اما پس از دریافت آن متوجه شده باشید که سایزاشتباه را انتخاب کرده‌اید. برای حل این مشکل با ما همراه باشید.

به‌طورکلی خرید لباس برای کودکان سخت است. آن‌ها سریع رشد می‌کنند و تغییر سایز می‌دهند. همچنین هیچ قاعده کلی برای اندازه‌گیری تمام لباس‌های بچه‌گانه وجود ندارد. ما قصد داریم در این راهنمای سایز لباس بچه گانه راهکارهایی را برای حل این مشکل در خرید آنلاین پوشاک بچگانه ارائه دهیم تا شما بتوانید با خیال راحت از بین پوشاک بچه‌گانه متنوع موجود در فروشگاه‌های اینترنتی، لباس پسرانه و یا لباس دخترانه رؤیایی‌تان را برای کودک دلبندتان سفارش دهید.

چرا انتخاب سایز مناسب برای لباس بچگانه اهمیت دارد؟

شما همیشه دوست دارید که بچه‌ها را در لباس‌هایی زیبا ببینید.لباس‌های دخترانه و پسرانه را در رنگ‌های متنوع و زیبا انتخاب می‌کنید.اما اولین و مهمترین قسمت کار را فراموش نکنید: “انتخاب سایز مناسب” . انتخاب سایز مناسب لباس بچه‌گانه حس بسیار خوبی به کودک می‌دهد.همچنین باعث افزایش اعتمادبه‌نفس و ارتباط بهتر با دوستان می‌شود.انتخاب پوشاک بچه‌گانه در سایز نامناسب مشکلات بسیاری برای بچه‌ها به وجود می‌آورد.بزرگ بودن لباس موجب شلخته و نامرتب بودن و خجل شدن بچه‌ها می‌شود. از طرف دیگر کوچک بودن لباس باعث از دست رفتن احساس راحتی و جنب‌وجوش بچه‌ها می‌شود.به همین دلیل ضرورت دارد که سایز مناسب را برای آن‌ها انتخاب کنیم.

سایز لباس بچه‌گانه بر چه اساسی انتخاب می‌شود؟

بسیاری از والدین برای انتخاب لباس بچه‌گانه فقط به سن بچه‌ها توجه می‌کنند.سن به‌تنهایی معیار خوبی برای انتخاب لباس نیست.زیرا ممکن است قسمت‌های مختلف بدن کودکان به‌طور متناسب رشد نکرده باشند. بهتر است برای انتخاب سایز مناسب لباس قسمت‌هایی را اندازه‌گیری کنیم.سپس با استفاده از اندازه‌های درج‌شده در راهنمای سایز لباس بچه گانه، سایز مناسب را انتخاب کنید.پس متر نواری را بردارید و مطابق راهنما و جداول اندازه‌گیری کنید تا سایز دقیق لباس برای دختر و یا پسر خود را به دست بیاورید.

راهنمای اندازه‌گیری بالاتنه برای لباس بچه‌گانه

قبل از شروع به این نکته توجه داشته باشید که اندازه لباس پسران و دختران قبل از بلوغ تفاوت چندانی با یکدیگر ندارد.شما میتوانید از راهنمای سایز لباس بچه گانه برای لباس پسرانه و لباس دخترانه استفاده کنید.دست آوردن اندازه بالاتنه لباس بچه‌گانه باید قد لباس،دور سینه،دور کمر،سر شانه و آستین را اندازه‌گیری کنیم.بهتر است اندازه‌گیری را بدون لباس و از روی پوست انجام دهیم و یا در زمان اندازه‌گیری یک لباس جذب و چسبان به تن داشته باشند.همچنین در زمان اندازه‌گیری متر نواری را به بدن فشار ندهیم تا بچه‌ها در سایز انتخاب‌شده،راحت باشند.

چگونه قسمت‌های بیان شده را اندازه بگیریم؟

راهنمای اندازه‌گیری سایز شلوار بچه‌گانه

اندازه‌های شلوار دخترانه و پسرانه تفاوتی با یکدیگر ندارند. از این راهنما می‌توانید برای تعیین سایز شلوار دخترانه با شلوار پسرانه استفاده کنیم. برای به دست آوردن اندازه شلوار بچه‌گانه باید دور کمر، قد شلوار و فاق را اندازه‌گیری کنیم. تعیین سایز شلوار از روی راهنما ممکن است کمی سخت باشد. زیرا این امکان وجود دارد که کمر، لگن و قد بچه‌ها متناسب با یکدیگر رشد نکرده باشند.

نحوه اندازه گیری قسمت های شلوار

نکاتی که رعایت آن‌ها در انتخاب سایز مناسب لباس بچه‌گانه مهم است

حساب کاربری